Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowa strona Biblioteki

Szanowni Czytelnicy, witamy na nowej stronie Biblioteki. Mamy nadzieję, że udało się nam stworzyć nowoczesną i bardziej przyjazną dla użytkowników witrynę, dzięki której dotrzemy, do jeszcze większej grupy odbiorców. W tym celu na stronie znalazło się kilka nowości m.in. kalendarz wydarzeń, gdzie znajdziecie wydarzenia z Biblioteki głównej i filii, slider służący do pokazania najciekawszych slajdów imprez, które będą odbywać się w bibliotece. Ponadto od teraz dzięki zakładce „Zaproponuj książkę”  każdy Czytelnik będzie mógł zaproponować zakup nowości do naszej Książnicy. 

Nowa strona internetowa nie tylko wygląda inaczej, ale również została dostosowana do wszystkich typów mobilnych urządzeń. Bez trudu można zajrzeć na nasze wirtualne karty z pomocą komputera, tabletu lub smartfona. Przypominamy także, że jesteśmy nadal na Facebooku, a od lutego również na Instagramie i YouTube.  

Zapraszamy do korzystania i wierzymy, że nasza nowa witryna internetowa spodoba się i spełni Państwa oczekiwania.

Dla zainteresowanych, nasza poprzednia strona jest dostępna w zakładce: Kalendarium, tu: Stara wersja strony. Została zachowana w niezmienionej dotychczasowej wersji, zawiera wydarzenia i informacje zarejestrowane do końca 2019 roku.

Skip to content