Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie noworoczne SBP

Członkowie Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich działającego w bocheńskiej Bibliotece zapraszają bibliotekarzy z całego powiatu na tradycyjne spotkanie noworoczne, które odbędzie się 29 stycznia 2020 r, o godz. 10.00 w sali klubu Biblioteki.

Dla bibliotekarzy spotkanie noworoczne to znakomita okazja, aby wspólnie porozmawiać o minionym roku, podzielić się dobrym słowem i doświadczeniami, w pogodnym i przyjaznym nastroju spędzić czas.

Jak corocznie będą życzenia, przypomnienie o Konkursie na Małopolskiego Bibliotekarza Roku i propozycja kandydatów do zgłoszenia, zachęta do udziału w 13 ogólnopolskim Forum Młodych Bibliotekarzy, które w tym roku odbędzie się w Krakowie. Będzie wspominany ubiegły rok, oraz zostaną omówione plany na bieżący rok

W drugiej części spotkania koleżanka Alicja Imiołek, w prelekcji pt. „Tradycje Bożonarodzeniowe” połączonej z prezentacją multimedialną zabierze nas w świąteczną podróż po świecie. Przystrojona choinka, opłatek, kolędy i dużo jedzenia – tak spędzamy święta Bożego Narodzenia w Polsce. Kiedy my marzymy o „białych świętach” czekając na śnieg, Australijczycy idą surfować. A jak ten czas spędza się w Chinach, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i innych krajach? Tego dowiemy się podczas prelekcji. 

Skip to content